OMTK ĒKU ENERGOEFEKTIVITĀTES PAAUGSTINĀŠANA.

Piektdiena, 17 Augusts 2018 09:53

 

Olaines Mehānikas un Tehnoloģijas Koledža (OMTK) 2018.gada aprīlī ir noslēgusi līgumu ar Centrālo Finanšu un līgumu aģentūru par jauna ES līdzfinansēta projekta “OMTK ēku energoefektivitātes paaugstināšana” Nr. 4.2.1.2/17/I/008 īstenošanu.

 

Galvenās Projekta darbības ietver OMTK koledžas ēkas un divu dienesta viesnīcu energoefektivitātes paaugstināšana, vecot ēku fasāžu un pamatu siltināšanu.

 

Projekta ietvaros OMTK ir veikta ēku energosertifikācija, izstrādātas fasāžu vienkāršotās atjaunošanas apliecinājuma kartes. Turpinās darbs pie būvdarbu pakalpojumu sniedzēja atlases, kas atbilstoši Projektam veiks būvdarbus.

 

Projekta kopējas izmaksas ir 512 999.89 EUR.
Projekta īstenošanu plānots pabeigt līdz 2021.gada nogalei.

 

Studiju mācību vides uzlabošana Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā

Otrdiena, 10 Jūlijs 2018 00:00
Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā sekmīgi īsteno Eiropas reģionālā attīstības fonda līdzfinansēto projeku Nr.8.1.4.0/17/I/005 "Studiju mācību vides uzlabošana Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā". 
2018.gada 28.jūnijā sekmīga iepirkuma rezultātā noslēgts līgums par būvprojekta ekpertīzes veikšanu ar SIA "Livland Group". Saskaņā ar noslēgto līgumu būvprojekta ekspertīze jāveic 30 dienu laikā.
Sakārtoti ieraksti Zemesgrāmatā, notiek sekmīga savstarpēja sadarbība starp Olaines koledžas projekta komandu, būvprojekta izstrādātājiem un ekspertīzes veicējiem, lai maksimāli ātri un rezultatīvi noslēgtos būvprojekta ekspertīze.

Mūsu partneri

Visi ar kuriem sadarbojamies