Iniciatīva "Latvijas skolas soma" Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā

Ceturtdiena, 24 Janvāris 2019 12:43

No 2018. gada septembra vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem, to starpā arī Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas audzēkņiem, bija iespēja, iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros apmeklēt dažādus kultūrizglītojošos pasākumus.

2018./2019.mācību gada 1.semestrī projekta “Skolas soma” ietvaros ikvienam Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas audzēknim tika nodrošināta iespēja apmeklēt Dailes teātra izrādi “Planēta Nr.85”, Latvijas Nacionālās operas izrādi “Dons Paskvāle” un Ziemassvētkos Latvijas Nacionālajā teātrī Gadumijas koncertu. Audzēkņiem tā bija lieliska iespēja apmeklēt kultūras pasākumus, iepazīt operu, teātri, kā arī redzēt dažādus uzvedumus, analizēt priekšnesumu un izglītoties.

Iniciatīva “Latvijas skolas soma”, kuru finansē Kultūras ministrija, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā turpināsies arī šajā semestrī. Turpināsim paplašināt audzēkņu redzesloku, stiprināsim jaunās paaudzes valstiskās piederības apziņu un nacionālo identitāti, kā arī izpratni par kultūru un tās dažādiem aspektiem.

Lasīts 1870 reizes

Mūsu partneri

Visi ar kuriem sadarbojamies